Na břehu jezera

Autor: Severin Nilson
(1846 Halland, Švédsko - 1918 Stockholm, Švédsko)

na rámu uprostřed dole štítek se jménem autora, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 38 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.11.2022 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč