Vítr

Autor: Ivan Brtna
(1948 Rumburk - 2016 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1987
Šířka: 17,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 29 x 24 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč