Pěnové mýdlo
Autor: Marie Fisherová Kvěchová
(1892 Kutná Hora - 1984 Černošice)
Signováno a datováno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: ofset, datace: 1939
Šířka: 31 cm, výška: 44 cm, rámování: 54,5 x 38,5 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 11.09.2023 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč