Dívka a motýl

Autor: Věroslav Bergr
(1928 Lomnice nad Popelkou)

kolorovaná kresba, signováno a datováno tužkou dole uprostřed, paspartováno volně
Technika: kombinovaná technika, datace: 1990
Šířka: 15 cm, výška: 24 cm, rámování: 36,5 x 24,5 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč