U doktora

Autor: Michal Hrdý
(1959 Praha - 2003 Praha)

dokreslovaná koláž, signováno a datováno vpravo dole tužkou
Technika: koláž, datace: 1986
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč