Koláž Coca-cola
Autor: Slavoj Kovařík
(1923 Olomouc - 2003 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: koláž, datace: 2001
Šířka: 15 cm, výška: 27 cm, rámování: 44 x 34 cm
Konec dražby: 13.09.2023 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč