18. Stěna

Autor: Slavoj Kovařík
(1923 Olomouc - 2003 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno fixováno na desce, datace: 1973
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:08 SELČ

Zbývá: 14d 19h 5m 53s

Vyvolávací cena: 4 200 Kč