18. Stěna
Autor: Slavoj Kovařík
(1923 Olomouc - 2003 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno fixováno na desce, datace: 1973
Šířka: 54 cm, výška: 43 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč