P. F. 1994

Autor: Slavoj Kovařík
(1923 Olomouc - 2003 Praha)

signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno
Datace: 1993
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 34,5 x 25 cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč