30. P. F. 1994
Autor: Slavoj Kovařík
(1923 Olomouc - 2003 Praha)
signováno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno
Datace: 1993
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: 34,5 x 25 cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč