302. Motýli
Autor: Jaromír Milfait
(1901 Praha - 1980 Praha)
Kolorovaná litografie, Signováno vpravo dole, volný list
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 35 cm
Konec dražby: 15.03.2022 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč