108. Mezi stromy
Autor: Rudolf Haybach
(1886 Vídeň - 1983 Vídeň, Rakousko)
signováno vpravo dole a datováno nečitelně, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: nečitelně
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 64 x 49,5 cm
Konec dražby: 18.06.2019 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč