Zátiší

Autor: František Ronovský
(1929 Praha - 2006 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, název autora a datace na napínacím rámu, nově rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 82 cm, výška: 61 cm, rámování: 79,5 x 100,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 15.04.2019 19:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč