140. Mladá dívka
Autor: František Ronovský
(1929 Praha - 2006 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno
Technika: perokresba, datace: 1984
Šířka: 18 cm, výška: 25 cm, rámování: 44,5 x 36 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 250 Kč