221. Kytice ve váze - L formát
Autor: Wilhelm Thiele
(1872 Potsdam - 1939 Potsdam, Německo)
signováno vlevo dole, původní rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 80 cm, rámování: 85 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč