81. Studie Hlavy
Autor: Joseph Ritter Von Leddihn
(1877 Rakousko - 1945)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 45 cm, rámování: 55,5 x 46 cm
Konec dražby: 16.02.2023 19:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč