65. Terč

Autor: Václav Pokorný
(1949 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1968
Šířka: 60 cm, výška: 81,5 cm, rámování: 84,5 x 63 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:42 SELČ

Aktuální cena: 2 400 Kč

Zbývá: 14d 16h 6m 9s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Seznam příhozů (3)

částkapříhoz
2 400 Kč26.9.2022 22:58:40
2 100 Kč24.9.2022 22:18:29
1 800 Kč19.9.2022 23:50:45