Ad. Dolniczek - Portrét muže
signováno a datováno vpravo pod kresbou, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba, datace: 1906
Šířka: 28 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 61 x 50
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč