76. Z Kyjovského hřbitova

Autor: František Kudláč
(1909 Horní Heršpice, Brno - 1990 Bratislava)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 31 cm

Konec dražby: 28.07.2019 13:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč