13. Útesy - XXL formát
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 115 cm, výška: 95 cm, rámování: 112 x 132 cm
Konec dražby: 17.04.2023 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč