130. Krajina v hnědé

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Materiál: enaustica, datace: 2009
Šířka: 14 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 25,5 x 19,5

Konec dražby: 03.05.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč