130. Krajina v hnědé
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Materiál: enaustica, datace: 2009
Šířka: 14 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 25,5 x 19,5
Konec dražby: 03.05.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč