Trenčianské Teplice

Autor: Rudolf Brachtl
(1892 Šumperk - 1981 Praha)

překližka mírně vypouklá, signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1948
Šířka: 68 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč