110. Čepák
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
signováno z boku pod uchem, původní keramický špunt
Materiál: keramika
Výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč