112. Váza
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
poškozená glazura, signováno zespodu
Výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč