12. Čutora

Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)

keramická nádoba na tekutinu, signováno zespodu, mnohá poškození
Šířka: 16 cm, výška: 18 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 19:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč