120. Párové svícny
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
dva svícny s plastickým dekorem ptáčků, signováno zespodu
Výška: 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč