22. Talíře s motivem lovu 2 kusy
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
keramické talíře, závěsné, jeden bez poškození a jeden lepený, signováno zespodu
Šířka: 25,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč