Dbžánky 6 kusů

Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)

džbánky s uchem, 5 x signováno z boku pod uchem, celkově 6 kusů
Výška: 17 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 800 Kč