44. Čepák
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
signováno z boku pod uchem, původní keramický špunt
Materiál: glazovaná keramika
Výška: 34 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 09.01.2023 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč