7. Houslista I.
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
keramická plastika, signováno zespodu, lepené nohy
Výška: 21 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.06.2019 19:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč