7. Houslista I.

Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)

keramická plastika, signováno zespodu, lepené nohy
Výška: 21 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 19:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč