8. Houslista II.

Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)

keramická plastika, signováno zespodu
Výška: 21,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč