87. Talíř s lesníkem
Autor: Ferdiš Kostka
(1878 Stupava - 1951 Bratislava)
závěsný talíř, signováno zespodu
Materiál: keramika
Šířka: 24 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.07.2020 21:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč