475. Zámek
Autor: Jan Halla
(1926 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole číslovno 78/120, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie, datace: 1953
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 36,5 x 28 cm
Konec dražby: 28.05.2023 18:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč