6. V knihovně
Autor: Jan Halla
(1926 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 20 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 40 x 30 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč