75. V podhůří

Autor: Ladislav Vořechovský
(1914)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 70 cm, výška: 46,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:49 SELČ

Dosažená cena: 1 910 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (8)

částkapříhoz
1 910 Kč18.5.2021 19:48:23 (limit 18.5.2021 19:33:27)
1 610 Kč18.5.2021 19:48:23
1 310 Kč18.5.2021 19:33:27 (limit 18.5.2021 19:33:27)
1 010 Kč18.5.2021 19:33:27 (limit 18.5.2021 19:00:43)
601 Kč18.5.2021 19:00:26
401 Kč18.5.2021 18:14:38
201 Kč21.4.2021 14:30:16
1 Kč27.3.2021 18:56:42