Kytice

Autor: Josef Konečný Žar.
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1956
Šířka: 43 cm, výška: 51 cm, rámování: 69 x 61,5 cm

Konec dražby: 21.01.2021 21:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč