Podzimní krajina

Autor: Josef Konečný Žar.
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 54 cm, rámování: 68,5 x 80 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč