Českomoravská vrchovina

Autor: Josef Konečný Žar.
(1909 Žarosice - 1989 Hodonín)

signováno vlevo dole, rámováno, na revers autorského štítku
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 57
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč