162. Z Braníka
Autor: Miloslav Fajmon
(1920 Telecí - ?)
signováno vlevo uprostřed, zaskleno, zarámováno
Šířka: 34,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 40 x 50
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč