227. Cyklus

Autor: Václav Boštík
(1913 Horní Újezd - 2005 Praha)

suchá jehla na kartonu, signováno vpravo dole
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 23 cm, výška: 23 cm, rámování: 26 x 26 cm

Konec dražby: 06.12.2017 21:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč