50. Vysočina
Autor: Josef Kos
(1932 Košetice - 2016 Jihlava)
signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 19/200, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 57 cm
Konec dražby: 22.05.2023 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč