73. Jihlavské náměstí
Autor: Josef Kos
(1932 Košetice - 2016 Jihlava)
Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 1/5, na reversu autorský štítek a razítko
Technika: kombinovaná technika, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 58 cm, výška: 32 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.01.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč