89. Pod hradem Lipnice nad Sázavou
Autor: Josef Kos
(1932 Košetice - 2016 Jihlava)
vlevo dole číslováno 25/200, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 52 x 61 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč