174. Krajina s viaduktem
Autor: Lubomír Mecl
(1922 Heřmanův Městec - 1999 Pardubice)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek a přípis. Rámováno.
Technika: olejová tempera, datace: 1968
Šířka: 91 cm, výška: 38 cm, rámování: 49,5 x 102,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2022 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč