4. Zima
Autor: Lubomír Mecl
(1922 Heřmanův Městec - 1999 Pardubice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský popis, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1970
Šířka: 114 cm, výška: 47 cm, rámování: 62 x 128 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč