V létě v parku
Autor: Lubomír Mecl
(1922 Heřmanův Městec - 1999 Pardubice)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 53 cm, výška: 35 cm, rámování: 49,5 x 67 cm
Konec dražby: 17.10.2023 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč