Bývalý ovčín u rybníku Broumara - Dobruška
Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)
Signováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.04.2024 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč