41. V kopcích
Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)
signováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 102 cm, výška: 71 cm, rámování: 88 x 118 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč