48. Z lesa
Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)
signováno vpravo dole, na reversu přípis Vystaveno na výstavách v Praze, Dobrušce, Kladně a Opočnu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 40 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč