Žena s dítětem - Velký formát

Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)

signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 100 cm, rámování: 122 x 95 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč