59. Květiny v květníku
Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)
signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec dražby: 28.05.2023 15:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč