Orbis pictus
Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)
Signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: ofset
Šířka: 30 cm, výška: 17 cm, rámování: 32 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.08.2023 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč